Home » Poradniki » Jak rozpoznać zdradę?

Jak rozpoznać zdradę?

Jak głosi porzekadło podbijające strony internetowe „50% Polaków zdradza, jeśli nie robisz tego ty, na pewno robi to twój mąż”. Ale czy naprawdę wszystkie związki z góry skazane są na niepowodzenie? Czy wiążąc się z mężczyzną od razu powinnyśmy przejść kurs, jak rozpoznać zdradę?

Niestety nie ma złotej recepty na to, by uniknąć w związku zdrady, ponieważ bez znaczenia czy to związek małżeński czy partnerski, zawsze w pewnym momencie wkrada się rutyna, która staje się otwartą furtką dla zdrady. Oczywiście jeśli odpowiednio dbamy o związek i robimy wszystko, by zapobiec rutynie istnieje duże prawdopodobieństwo, że do zdrady nie dojdzie, niestety nie daje nam to stuprocentowej gwarancji. Powodów zdrady jest całe mnóstwo i tylko jednym z nich jest zdrada. Może to być także chwila słabości czy wyskok pod wpływem alkoholu. Niestety w grę wchodzą długotrwałe romanse, które zazwyczaj wychodzą na jaw.

Zdrada męża, bez względu na powód, zawsze boli tak samo. Najpierw prowadzimy śledztwo na własną rękę, by wreszcie ją udowodnić mężowi, później niestety przepłakujemy noce zastanawiając się, czy na pewno chciałyśmy o niej wiedzieć.

Strony internetowe dla kobiet zawierają porady na zdrady, jednak tak naprawdę, jeśli już mamy całkowitą pewność, że zostałyśmy zdradzone, musimy znaleźć swój własny sposób, by sobie z tym poradzić. W dużej mierze nasze decyzje zależą od tego, czy mężczyzna chce odbudować z nami związek i zakończyć romans, czy w grę wchodzi dobro dzieci i oczywiście czy jesteśmy w stanie wybaczyć zdradę?

Samo wybaczenie zdrady jest na pewno tak samo trudne jak ponowne zaufanie partnerowi. Dopóki całkowicie nie oczyścimy związku z bolesnych wydarzeń i choć to nie będzie proste, nie puścimy ich w zapomnienie, odbudowa związku nie będzie możliwa. Odbudowa związku po zdradzie wymaga mnóstwa pracy, dojrzałości i wyrozumiałości obojga partnerów. Niekiedy pary podejmujące wyzwanie dochodzą po pewnym czasie do wniosku, że nie są w stanie wybaczyć sobie błędów przeszłości i pomimo woli walki niestety muszą się rozstać.

Jedno z przysłów mówi „Kobieta wie, kiedy mężczyzna patrzy w jej oczy i widzi w nich inną kobietę”. Faktycznie, jesteśmy obdarzone ogromną intuicją, pomagającą nam wyczuć nawet najmniejsze błahostki. Niestety jednak, nie zostałyśmy obdarzone umiejętnością wybaczania, dlatego też bardzo rzadko udaje nam się tworzyć zdrowy i udany związek z mężczyzną, którego posądzamy o zdradę.

Przeczytaj:

apetistin ceneo I snoril producent I calminax dawkowanie I bioxyn cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*