Home » Uroda » Dlaczego włosy wypadają?

Dlaczego włosy wypadają?

Okazuje się, że nie tylko predyspozycje genetyczne sprawiają, że borykamy się z nadmiernym wypadaniem włosów, aż wreszcie z łysieniem. To problem powszechny, który powstaje w wyniku nieodpowiedniego trybu życia.

Czy wiesz, że na stan włosów niekorzystnie wpływa choćby zanieczyszczone powietrze? Destrukcyjne działanie ma również wszechobecna chemia, która znajduje się również w kosmetykach do codziennej pielęgnacji włosów, w tym szamponach i odżywkach. Nie pomaga także koloryzacja włosów, traktowanie ich lokówką czy prostownicą. Problem nadmiernie wypadających włosów to również wynik stosowania złej diety, ubogiej w odpowiednie wartości, witaminy i minerały, które tworzą zdrowy budulec struktury włosa.

Jak widać, czynników, które negatywnie wpływają na stan włosów, jest wiele. Warto jednak zadbać o to, by nasza fryzura była zawsze w świetnym stanie. Wiadomo, że włosy wypadają naturalnie, by dać miejsce tym nowym, natomiast jeśli tracimy ich zbyt dużo, już niedługo zamiast bujnej czupryny będziemy nosić perukę.

Czas z tym skończyć i w końcu jest na to skuteczny i jednocześnie w pełni bezpieczny sposób. To serum wzmacniające do włosów, na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, GrowUltra. Skład tego preparatu w formie sprayu jest nieinwazyjny, ale przy tym skuteczny w walce z nadmiernym wypadaniem włosów. To wyciąg z tarczycy bajkalskiej, ekstrakt z kiełków soi i pszenicy. Wszystkie wpływają na to, by włosy były idealnie odżywione, a ubytki w ich strukturze wypełnione. Miesięczna kuracja pozwoli zahamować ich wypadanie w nadmiarze, do tego włosy staną się mocne, zdrowe, pełne blasku i będą szybciej rosnąć. Tak działa GrowUltra. Skutki uboczne stosowania tego serum nie występują, bo jego skład jest w pełni naturalny. Zaleca się stosowanie tego preparatu nawet każdego dnia. Należy włosy spryskać u nasady GrowUltra. Producent zaleca też wtarcie serum w skórę głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*