Home » Dieta » Czas opuścić łóżko

Czas opuścić łóżko

Pewnie niejednokrotnie zastanawiałyśmy się jak na nowo wzniecić ogień w partnerze? Jak zapobiec rutynie w związku? Najlepiej udać się w plener! Na łonie natury łatwiej przełamać monotonię i przeżyć zupełnie nowe doznania… i wcale niekoniecznie z nowym partnerem.

Co zamiast łóżka?

morze lub jezioro. Na tego typu miłosne igraszki najlepiej wybrać się wieczorem, kiedy woda jest najcieplejsza – nagrzana po całym dniu. Dzięki temu nie będzie kłopotu z utrzymaniem. Wprost idealne do miłosnych uniesień są płytkie wody pod pomostem lub przy molo. Wystające belki mogą posłużyć za punkt oparcia.
łąka. Już sam zniewalający zapach polnych kwiatów i traw może wystarczyć, żeby obudziło się w nas pożądanie. Do gry wstępnej użyjmy listków lub ździebeł trawy, ponieważ łaskotanie nimi może być bardzo podniecające. Pamiętajmy jednak, by wybierać takie miejsca, gdzie w pobliżu są jakieś drzewa lub krzaki, w których można się ukryć.
łany zbóż. By uniknąć strat dla właściciela pola naszym plenerowym łóżkiem może być takie miejsce, gdzie zboże już położył wiatr. Dobrym rozwiązaniem jest też pole kukurydziane – odstępy między roślinami są większe i unikniemy ich zniszczenia.
las. Zanim jednak w miłosnym uniesieniu opadniemy na miękkie runo leśne, lepiej upewnijmy się, czy nie mieszkają w nim mrówki. Jeśli boimy się, że insekty pokąsają nas, zanim osiągniemy orgazm, możemy kochać się na stojąco. Aby odstraszyć komary, kleszcze i meszki, zabierzmy do lasu spray na insekty, ale spryskajmy nim ubrania, a nie skórę. Większość tego typu środków ma nieprzyjemny smak.
carmasutra- (z ang. car – samochód) czyli seks w aucie. Zaparkować można wszędzie, musimy jednak liczyć się z tym, że w ruchliwym miejscu możemy zostać przyłapani. Wykorzystajmy wnętrze samochodu jak i jego maskę.
plaża. Gwiaździste niebo, szum wody i plaża to sceneria niemalże rodem z telewizyjnych ekranów, gdzie nie raz zazdrościłyśmy aktorom romantycznych uniesień.

Jak same widzimy wystarczy tylko odrobina pomysłowości, by wypędzić rutynę z łóżka. Zapomnijmy więc na chwilę o rozwadze i pozwólmy sobie na spełnienie najskrytszych fantazji.

Informacje:

apetistin apteka I snoril allegro I ravestin cholesterol I slimica allegro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*